reklam
19-03-2018 TURNUVA

Adana Veteran Turnuvası sona erdi

6. Adana Veteran Masa Tenisi Turnuvası, Çukurova Üniversitesi Sakıp Sabancı Spor ve Sergi Saray’ında düzenlendi.

Adana Veteran Turnuvası sona erdi

Adana'da zafer Paata'nın

Adana Masa Tenisi İhtisas Kulübü, Gençlik Hizmetleri ve Spor Adana İl Müdürlüğü ile Çukurova Üniversitesi'nin birlikte organize ettiği Uluslar arası 6. Adana Veteran Masa Tenisi Turnuvası, Çukurova Üniversitesi Sakıp Sabancı Spor ve Sergi Saray’ında düzenlendi. Turnuvada Almanya, Güney Kore, Irak, İran, KKTC, Rusya, Suriye, Özbekistan ve Birleşik Amerika'nın yanı sıra, ülkemizden 33 ilden toplam 331 sporcu mücadele etti.
Gürcistan'dan  Paata Pirstkhalava, Tek Erkekler, Çift Erkekler ve Karışık Çiftler olmak üzere Uluslar arası 6. Adana Veteran Masa Tenisi Turnuvası'nı üç birincilikle tamamladı. Mersinli Betül Tan ise Tek Bayanlar ve Karışık Çiftler olmak üzere turnuvada iki birincilik elde etti.

İki gün süren ve toplam 42 Masa Tenisi masasında oynanan Turnuvada Tek Erkekler; 30-39'da Samsun'dan Tugay Göl,  40-49'da Gürcistan'dan Paata Pirstkhalava,  50-59'da Muğla'dan Cengiz Akdağlı, 60-64'de İstanbul'dan Mustafa Necati Günay, 65-69'da Bursa'dan Fehmi Yavuzer, 70-74'de İstanbul'dan Abdullah Aydın, 75+'da İstanbul'dan Ercan Ceylan, Tek Kadınlar; 30-39'da Hatay'dan Özlem Şahin, 40-49'da Mersin'den Betül Tan, 50-59'da İstanbul'dan Işık Ertufan, 60+'da İzmir'den Nil Daldir, Çift Erkekler; 30-39'da Alp Kayman/Velihan Çayhan, 40-49'da Atilla Aydın/Paata Pirstkhalava, 50-59'da Atilla Çamlıdağ/Murat Günay, 60-64'de Ahmet Ertuğrul Henden/Mustafa Akar,  65-69'da Fadıl Olguner/Fehmi Yavuzer, 70+'da Abdullah Aydın/Erman Bozkurt, Çift Kadınlar; 30+'da Serpil Pınar/Ülkü Belir ve Karışık Çiftlerde Betül Tan/Paata Pirstkhalava birinciliklerin sahibi oldu.

FOTO ALBÜM-3
FOTO ALBÜM-2

FOTO ALBÜM-1

 

SONUÇLAR

30-39 Tek Erkekler
1-Tugay Göl (Samsun)
2-Alp Kayman (Kayseri)
3-Velihan Çayhan (Ankara)
3-Ali Mustafa (Irak)
Cons.: Zafer Ercan Türemiş (Adana)

40-49 Tek Erkekler
1-Paata Pirstkhalava (Gürcistan)
2-Reza Gafarpour (İran)
3-Murat Yılmaz (İzmir)
3-Hasan Çağrıcı (Ankara)
Cons.: Ramazan Çelikmez (Antalya)

50-59 Tek Erkekler
1-Cengiz Akdağlı (Muğla)
2-Murat Günay (İstanbul)
3-Salih Bilgin (Adana)
3-Ensari Acar (Ankara)
Cons.: Muhsin Şen (Eskişehir)

60-64 Tek Erkekler
1-Mustafa Necati Günay (İstanbul)
2-Ahmet Ertuğrul Henden (İstanbul)
3-Bektaş Aydoğan (Almanya)
3-Celal Özal (İstanbul)
Cons.: İsmet Türksayar (Kahramanmaraş)


65-69 Tek Erkekler

1-Fehmi Yavuzer (Bursa)
2-Abdurrahman Faruk Pınar (Manisa)
3-Nazmi Battal (Ankara)
3-Fadıl Olguner (KKTC)
Cons.: Şenel Altun (Eskişehir)

70-74 Tek Erkekler
1-Abdullah Aydın (İstanbul)
2-Suphi Atlıhan (İstanbul)
3-Mehmet Erdem (Adana)
3-Ahmet Kuzu (Bursa)
Cons.: Erol Özhan (İstanbul)

75+ Tek Erkekler
1-Ercan Ceylan (İstanbul)
2-Aydın Bingöl (İstanbul)
3-Ahmet Özer (Mersin)
3-Ünal Çenet (Adana)

30-39 Tek Kadınlar
1-Özlem Şahin (Hatay)
2-Sinem Akbay (Hatay)
3-Nadejda Tsoy (Özbekistan)
3-Eda Özer (Adana)
Cons.: Çilem Yatarkalkmaz (Ankara)
 

40-49 Tek Kadınlar
1-Betül Tan (Mersin)
2-Ülkü Belir (Bursa)
3-Ebru Banu Erdoğan (İstanbul)
3-Sibel Çullu Tekin (Osmaniye)
Cons.: Mehtap Aydın (Giresun)

50-59 Tek Kadınlar
1-Işık Ertufan (İstanbul)
2-Yeşim Akdeniz (İzmir)
3-Serpil Pınar (İstanbul)
3-Şule Yıldön (İstanbul)
Cons.: Sibel Çallı (İstanbul)

60+ Tek Kadınlar
1-Nil Daldir (İzmir)
2-Elife Sağ (Adana)
3-Nurgül Türemiş (Adana)
3-Şerife Tandel (İstanbul)
Cons.: Mehlika Basut (İstanbul)

30-39 Çift Erkekler
1-Alp Kayman/Velihan Çayhan (Ankara)
2-Suat Uğurlu/Ömer Erdoğan
3-Erdinç Halbutoğulları/Ufuk Altınkaya (Adana)
3-Berkem Ertem/Mohammed Mageed
Cons.: Atilla Serbest/Ramazan Gürel

40-49 Çift Erkekler
1-Atilla Aydın/Paata Pirstkhalava (Ankara/Gürcistan)
2-Cengiz Akdağlı/Reza Gafarpour (Muğla/İran)
3-İbrahim Eke/Mesut Barkale (Konya)
3-Serkan Gücen/Sinan Kürün (Ankara)
Cons.: Mahmut Doğru/Rauf Doğru (Samsun)

50-59 Çift Erkekler
1-Atilla Çamlıdağ/Murat Günay (İstanbul)
2-Ahmet Yusuf Ark/Temel Gökkaya (İzmir)
3-Arslan Külünk/Cihan Yılmaz (İzmir)
3-Adnan Yüksel/Ümit Zedelenmez (Ankara)
Cons.: Tamer Ağar/Tümer Eren (Adana)

60-64 Çift Erkekler
1-Ahmet Ertuğrul Henden/Mustafa Akar (İstanbul)
2-Kemal Sağ/Turgay Albayrak (Adana)
3-Filiz Özçelik/Mustafa Necati Günay (İstanbul)
3-Celal Özal/Zihni Tunay (İstanbul)
Cons.: İsmet Türksayar/Yalçın Kalay (K.Maraş)

65-69 Çift Erkekler
1-Fadıl Olguner/Fehmi Yavuzer (KKTC/Bırsa)
2-Sadi Uluçay/Sabri Metin İskit (İstanbul)
3-Sadullah Şen/Şenel Altun (Eskişehir)
3-Abdurrahman Faruk Pınar/Fatih Bodur
Cons.: Halil Kargın/Kemal Develi

70+ Çift Erkekler
1-Abdullah Aydın/Erman Bozkurt (İstanbul)
2-Ahmet Kuzu/Suphi Atlıhan (Bursa/İstanbul)
3-Aydın Bingöl/Ercan Ceylan (İstanbul)
3-Can Bingöl/Erol Özhan (İstanbul)
Cons.: Ahmet Özer/Ünal Çenet

30+ Çift Kadınlar
1-Serpil Pınar/Ülkü Belir (İstanbul/Bursa)
2-Işık Ertufan/Yeşim Akdeniz  (İstanbul/İzmir)
3-Ebru Banu Erdoğan/Şule Yıldön (İstanbul)
3-Özlem Şahin/Sinem Akbay (Hatay)
Cons.: Nilgün Leblebici/Sibel Çallı (İstanbul)

Karışık Çiftler
1-Betül Tan/Paata Pirstkhalava (Mersin/Gürcistan)
2-Işık Ertufan/Savaş Ertufan (İstanbul)
3-Ülkü Belir/Mehmet Şen (Bursa)
3-Gamze Gül Köseler/Salih Bilgin (Adana)

 

 


HABER VİDEOSU



Bu haber 1767 defa okunmuştur.

Etiketler :
reklam
HABERE YORUM YAZIN

DİĞER TURNUVA HABERLERİ
reklam
reklam
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
reklam
Anketimize Katılın
Henüz anket oluşturulmamış.
reklam